O nas

Cała zabawa w Intruza zaczęła się w zamierzchłych czasach, od otwarcia sklepu z ciuchami pod tą właśnie nazwą. Skupialiśmy się na biznesie, ale już wtedy pojawiła się myśl żeby robić coś więcej. w ramach promocji sklepu organizowaliśmy zawody deskorolkowe, koncerty i imprezy klubowe. Poznaliśmy masę ciekawych ludzi, sporo się nauczyliśmy i poszerzyliśmy swoje horyzonty.

2005 był przełomowym rokiem, w którym dojrzeliśmy do decyzji, aby poszerzyć swoją działalność i stworzyć pierwszą kolekcję ubrań Intruz Streetwear

Od początku główny nacisk staraliśmy się kłaść na jakość naszych ciuchów. Jak mówi stara hard-core’owa zasada: chcesz mieć coś zrobione dobrze – zrób to sam (DIY - Do It Yourself).

Jak w życiu – raz wychodzi lepiej, raz gorzej, ale zawsze jakoś do przodu. Za to noce przepracowane na sitodruku, dym z papierosów zmieszany z zapachem farby i świadomość dobrze wykonanej roboty zostaną w naszych wspomnieniach do końca życia.

Nie siląc się na górnolotne frazesy o misji i wspieraniu talentów, wypada wspomnieć o Intruz Familii. Staramy się wspomagać i promować ludzi z pasją i zajawką, którzy wiedzą czego chcą, nawet gdy ich droga nie jest zgodna z ogólnoprzyjętymi zasadami.

Niektórzy to doceniają, inni nie. Ci którzy są z nami, często czują się „intruzami” w codziennym życiu i być może dlatego tak łatwo znaleźć nam wspólny język.

Jesteśmy trochę z boku ale dobrze nam z tym. Obserwujemy, analizujemy i wyciągamy wnioski.

Zamiast ślepo podążać za tłumem, robimy swoje.

Friends Family Forever

666

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl